Wiadomości
Dodaj ogłoszenie
  1. Strona główna
  2. Antyki i Kolekcje
  3. Sztuka
  4. Malarstwo
  5. Pejzaż
  6. Pejzaż - Mazowieckie
  7. Pejzaż - Warszawa
  8. Pejzaż - Ochota
Obraz olej na plotnie aukcyjny Van der Cruyssen Holandia antyk martwa
PromujOdśwież
  • Prywatne

Oryginalny olej na płótnie pt. Zimowy pejzaż, sygnowany R. Van der Cruyssen 1978 (XX w.).
Piekne aukcyjne malarstwo i cudowna stara pozłacana drewniana rama z aksamitnym pastpartout.
Temat: Zimowy pejzaż

Wymiary:
Z ramą 96,5 x 81,5 cm.
Bez ramy 74 cm x 59cm.

Goraco rekomenduje zobaczenia pracy na zywo. Naprawde warto!!
ID: 917761568

Skontaktuj się

m.ochalski

Na OLX od wrzesień 2016

Ostatnio online wczoraj o 14:15

Dodane 12 maja 2024

1 400 zł

Safety Badge

Darmowa aplikacja na Twój telefon