Oryginalny olej na płótnie pt. Zimowy pejzaż, sygnowany R. Van der Cruyssen 1978 (XX w.).
Piekne aukcyjne malarstwo i cudowna stara pozłacana drewniana rama z aksamitnym pastpartout.
Temat: Zimowy pejzaż
Wymiary:
Z ramą 96,5 x 81,5 cm.
Bez ramy 74 cm x 59cm.
Goraco rekomenduje zobaczenia pracy na zywo. Naprawde warto!!
Temat: Zimowy pejzaż
Wymiary:
Z ramą 96,5 x 81,5 cm.
Bez ramy 74 cm x 59cm.
ID: 917761568
Dodane 12 maja 2024
Obraz olej na plotnie aukcyjny Van der Cruyssen Holandia antyk martwa
1 400 zł