Kolejny obraz bedacy przykladem Szkoly Polskiej. Tym razem olej na plotnie - "Martwa natura z owocami". Autorstwo A. Mularski. Polska szkola malarska w manierze impresjonistow. Kompozycja, kreska, barwa - mozaika tych elementow sprawia, ze ten obraz aukcyjny jest prawdziwym dzielem sztuki. Przepiekne Polskie Malarstwo.
Praca duzych rozmiarow - rama 70cmx70cm, obraz 57x57cm.
Goraco zachecam!!
Goraco zachecam!!
ID: 912185051
Dodane 16 kwietnia 2024
Obraz aukcyjny sygnowany A. Mularski martwa natura Polskie Malarstwo
1 200 zł