Wiadomości
Dodaj ogłoszenie
  1. Strona główna
  2. Antyki i Kolekcje
  3. Sztuka
  4. Malarstwo
  5. Martwa natura
  6. Martwa natura - Mazowieckie
  7. Martwa natura - Warszawa
  8. Martwa natura - Ochota
Obraz aukcyjny sygnowany A. Mularski martwa natura Polskie Malarstwo
PromujOdśwież
  • Prywatne

Kolejny obraz bedacy przykladem Szkoly Polskiej. Tym razem olej na plotnie - "Martwa natura z owocami". Autorstwo A. Mularski. Polska szkola malarska w manierze impresjonistow. Kompozycja, kreska, barwa - mozaika tych elementow sprawia, ze ten obraz aukcyjny jest prawdziwym dzielem sztuki. Przepiekne Polskie Malarstwo.
Praca duzych rozmiarow - rama 70cmx70cm, obraz 57x57cm.
Goraco zachecam!!
ID: 912185051

Skontaktuj się

m.ochalski

Na OLX od wrzesień 2016

Ostatnio online wczoraj o 08:05

Dodane 16 kwietnia 2024

1 200 zł

Safety Badge

Darmowa aplikacja na Twój telefon