Obraz olejny Mnich degustujący wino w piwnicy sygnowany
Obraz idealny do salonu ,restauracji lub winnicy .
Obraz zakupiony od kolekcjonera z Austrii.
Niezwykle piękny bardzo stary ,malowany na desce olej ,przedstawiający piękna scenę rodzajową .
Dzieło oprawione w bogato zdobioną ramę .
Wspaniałe dawne malarstwo.
Stan obrazu bardzo dobry po konserwacji .
Obraz z dusza - Wspaniałe malarstwo
Malowany na desce .
Wymiary obrazu
Wysokość - 42 cm
Szerokość - 38 cm
Wspaniałe dawne malarstwo.
Malowany na desce .
Wymiary obrazu
Wysokość - 42 cm
Szerokość - 38 cm
ID: 516812865
Dodane 12 maja 2024
Obraz aukcyjny Olej na desce XVII Wiek ,,Mnich z kieliszkiem wina,,
1 200 zł