Nowy Telewizor Philips 55PUS8558 LED 55'' 4K UHD Google TV Ambilight
PromujOdśwież
Prywatne
Stan: Nowe
Producent: Philips
Rozmiar: 50-59
Typ: LED
Model: 55PUS8558
Opis
(koszt polisy 350zł po rabacie).
Stan Nowy
Faktura Wystawiam fakturę VAT
Marka Philips
Kod producenta 55PUS8558/12
Model 55PUS8558
Typ telewizora LED
Kolor szary
Przekątna ekranu (cale) 55"
Format HD 4K UHD
Rozdzielczość ekranu (px) 3840 x 2160
Smart TV Google TV
Technologia HDR Tak
Liczba złączy HDMI 4
Odświeżanie obrazu 60 Hz
Liczba głośników 2
Łączna moc głośników 20 W