Prywatne
Cena za m²: 7456.04 zł/m²
Rynek: Pierwotny
Powierzchnia: 127,40 m²
Powierzchnia działki: 340 m²
Rodzaj zabudowy: Bliźniak
Liczba pięter: Jednopiętrowy
Opis
Dom w Bylicach 2 (OZE) studia Archon w 3 linii zabudowy
LEWA STRONA PATRZĄC OD FRONTU BUDYNKU SPRZEDANA
Dzień dobry,
Gładzie, ściany pomalowane na biało.
Mam do zaoferowania na sprzedaż dwie połówki domu bliźniaczego w bardzo dobrej lokalizacji.
Bardzo niskie koszty utrzymania, pompa ciepła oraz przydomowa oczyszczalnia ścieków.
W marcu/kwietniu 2026 zostanie wykonane podwórko z kostki polbruk oraz ogrodzeni z paneli.
Zlikwidowane skosy na 1 piętrze zwiększające powierzchnie użytkową - 123 m2 + powierzchnia strychu (powierzchnia jednej połówki).
Budowa w trakcie realizacji, zdjęcie poglądowe, kostka będzie położona tylko od frontu.
Budynek gotowy, w trakcie odbiorów.
Zapraszam
Dom bliźniak, oczyszczalnia, pompa ciepła, Przęsocin, (PRAWA WOLNA)
949 900 zł
Lokalizacja
Przęsocin
Zachodniopomorskie