Prywatne
Cena za m²: 8100.42 zł/m²
Rynek: Pierwotny
Powierzchnia: 161,72 m²
Powierzchnia działki: 845 m²
Rodzaj zabudowy: Bliźniak
Liczba pięter: Dwupiętrowy i więcej
Opis
NOWOCZESNY DOM 161,72 m² NA PRESTIŻOWYM, ZAMKNIĘTYM OSIEDLU – Łysomice k. Torunia
Cena: 1 310 000 zł brutto
Wyjątkowy dom w standardzie premium na ekskluzywnym, kameralnym osiedlu składającym się z tylko 4 lokali. Idealny dla osób, które szukają komfortu, prywatności i nowoczesnych technologii, a jednocześnie chcą mieszkać blisko Torunia – zaledwie 10 minut od miasta.
PARAMETRY NIERUCHOMOŚCI
- Powierzchnia całkowita: 161,72 m²
- Liczba pokoi: 4 sypialnie + duży salon z kuchnią
- Garaż w bryle budynku
- Taras ok 30 m² – każdy lokal z prywatną przestrzenią wypoczynkową
- Zamknięte, ogrodzone osiedle – tylko 4 lokale
NOWOCZESNE TECHNOLOGIE I UDOGODNIENIA
- Rekuperacja – stała wymiana i filtracja powietrza, niższe rachunki za ogrzewanie, najwyższy komfort oddychania.
- Ogrzewanie gazowe z możliwością podłączenia hybrydowego systemu pompa ciepła + gaz – pełna elastyczność energetyczna.
- Przygotowana instalacja pod klimatyzację – gotowa infrastruktura do montażu jednostek.
- Światłowód – wysoka prędkość internetu dla pracy zdalnej, gamingu i streamingu – przygotowana infrastruktura do podłączenia do sieci znajdującej się w drodze.
- Droga wewnętrzna + miejsca parkingowe – cały teren wykończony, uporządkowany i bezpieczny. Pozostaną do wykonania tereny zielone wg indywidualnych potrzeb.
- Ogrodzenie, brama przesuwna oraz wideodomofon – wygoda i bezpieczeństwo na najwyższym poziomie.
- Okna PCW z profilem 7 komorowy Schüco w kolorze Mattex Jet Black obustronny, w salonie system przesuwny Living Move
- Szczelny montaż stolarki z 10 letnią gwarancją szczelności ILLBRUCK
- Rolety zewnętrzne z napędem we wszystkich oknach, z możliwością podłączenia sterowników do zdalnego sterowania