Prywatne
Cena za m²: 8088.58 zł/m²
Rynek: Pierwotny
Powierzchnia: 127,34 m²
Powierzchnia działki: 705 m²
Rodzaj zabudowy: Wolnostojący
Liczba pięter: Parterowy
Opis
Opis inwestycja Teodorów:
- dom parterowy o powierzchni 127,34 m2 w stylu dworkowym w odległości 7 km do centrum
Siedlec,
- stan deweloperski,
- wykonany z gazobetonu,
- więźba drewniana tradycyjna, pokryta naturalną dachówką ceramiczną,
- strop drewniany,
- kominy systemowe prefabrykowane,
- wysokość pomieszczeń 270 cm,
- ogrzewanie pompa ciepła, dodatkowo kominek,
* domofonowa,
- elewacja – tynk mineralny, wielowarstwowy,
- cokół – płytki lub mozaika,
- brama garażowa na pilot,
- lampy zewnętrzne umieszczone na domu,
- od frontu ogrodzenie dworkowe, wokół panel,
- drzwi tarasowe przesuwne,
- ogródek zieleń, tuje przy parkanie,
- powierzchnia działek ok. 750 m2,
- w sąsiedztwie szkoła, przedszkole, stacja benzynowa, myjnia samochodowa, ścieżka rowerowa,
w bliskości do autostrady,
- cała inwestycja 27 domów,
- przyjazna, spokojna okolica w otoczeniu przyrody.
Czas zakończenia budowy – I kwartał 2027 r.
I etap - 5 domów
1. działka 304 – 1143 m 1 140 000 zł
2. działka 305 – 705 m 1 030 000 zł
3. działka 307 – 677 m , 308 – 703 m łącznie 1380 m 1 200 000 zł
4. działka 309 – 705 m 1 030 000 zł
5. działka 310 – 734 m 1 040 000 zł
SZCZEGÓŁY DOSTĘPNE NA STRONIE WWW.CICHY-NIERUCHOMOSCI.PL
Siedlec,
- stan deweloperski,
- wykonany z gazobetonu,
- strop drewniany,
- kominy systemowe prefabrykowane,
- wysokość pomieszczeń 270 cm,
- ogrzewanie pompa ciepła, dodatkowo kominek,
* domofonowa,
- elewacja – tynk mineralny, wielowarstwowy,
- cokół – płytki lub mozaika,
- brama garażowa na pilot,
- lampy zewnętrzne umieszczone na domu,
- od frontu ogrodzenie dworkowe, wokół panel,
- drzwi tarasowe przesuwne,
- ogródek zieleń, tuje przy parkanie,
- powierzchnia działek ok. 750 m2,
w bliskości do autostrady,
- cała inwestycja 27 domów,
- przyjazna, spokojna okolica w otoczeniu przyrody.
Czas zakończenia budowy – I kwartał 2027 r.
I etap - 5 domów
1. działka 304 – 1143 m 1 140 000 zł
2. działka 305 – 705 m 1 030 000 zł
4. działka 309 – 705 m 1 030 000 zł
5. działka 310 – 734 m 1 040 000 zł
SZCZEGÓŁY DOSTĘPNE NA STRONIE WWW.CICHY-NIERUCHOMOSCI.PL