Dla biznesuopens in a new tab
Nowe mieszkanie 3-pokojowe /58,59m2/ - I Piętro
Nowe mieszkanie 3-pokojowe /58,59m2/ - I Piętro
Nowe mieszkanie 3-pokojowe /58,59m2/ - I Piętro
Nowe mieszkanie 3-pokojowe /58,59m2/ - I Piętro
Nowe mieszkanie 3-pokojowe /58,59m2/ - I Piętro
Nowe mieszkanie 3-pokojowe /58,59m2/ - I Piętro
Nowe mieszkanie 3-pokojowe /58,59m2/ - I Piętro
Nowe mieszkanie 3-pokojowe /58,59m2/ - I Piętro
PromujOdśwież

Firmowe

Cena za m²: 8000 zł/m²

Poziom: 1

Umeblowane: Nie

Rynek: Pierwotny

Rodzaj zabudowy: Blok

Powierzchnia: 58,59 m²

Liczba pokoi: 3 pokoje

Strona deweloperaopens in a new tab

Opis

Na sprzedaż 3-pokojowe przestronne, funkcjonalne mieszkanie o pow. 58,59m2, zlokalizowane na I Piętrze, na nowoczesnym osiedlu przy ul. Farfak w Łukowie.

Na całość nieruchomości składają się:
- pokój dzienny z aneksem kuchennym – 20,46m²
- przedpokój – 8,0m2
- sypialnia – 13,32m²
- sypialnia – 11,65m²
- łazienka – 5,16m²

Mieszkanie w stanie deweloperskim do własnej aranżacji pomieszczeń.

Dodatkowo istnieje możliwość zakupu miejsca postojowego w garażu podziemnym - 35 000,00zł oraz miejsca postojowego naziemnego - 15 000,00zł.

Pełna oferta sprzedaży mieszkań dostępna na stronie www.instalbud-lukow.pl.

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem sprzedaży: 51*******06.
ID: 1061735352

Skontaktuj się

instalbudlukow

Na OLX od marzec 2024

Ostatnio online w dniu 13 maja 2026

xxx xxx xxx

Dodane 13 maja 2026

Nowe mieszkanie 3-pokojowe /58,59m2/ - I Piętro

468 720 zł

Lokalizacja

Location

Łuków

Lubelskie

Darmowa aplikacja na Twój telefon