Prywatne

Cena za m²: 247.62 zł/m²

Rynek: Wtórny

Powierzchnia: 1 575 m²

Powierzchnia działki: 1 575 m²

Rodzaj zabudowy: Wolnostojący

Liczba pięter: Parterowy z użytkowym poddaszem

Opis

Nieruchomość położona jest w samym centrum wsi.

Na działce znajdują się: budynek gospodarczy, odnowiona stodoła pokryta blachą w antracytowym kolorze oraz budynek mieszkalny.

Możliwość zaadaptowania istniejących budynków lub rozbiórka. Dla działki zostały wydane warunki zabudowy oraz rozbiórki budynków: gospodarczego i mieszkalnego co daje możliwość postawienia nowego budynku.

W sąsiedniej miejscowości znajduje się szkoła, przedszkole, apteka, kościół, ośrodek zdrowia oraz sklepy wielobranżowe i spożywcze.

Więcej informacji udzielę telefonicznie.
ID: 1070320581

Skontaktuj się

Alicja

Na OLX od luty 2013

Ostatnio online w dniu 01 maja 2026

xxx xxx xxx

Dodane 29 kwietnia 2026

Nieruchomość na sprzedaż

390 000 zł

do negocjacji

Lokalizacja

Location

Sączkowo

Wielkopolskie

Darmowa aplikacja na Twój telefon