Dla biznesuopens in a new tab
na sprzedaż przestronne, 2'pok. mieszkanie w Turku
na sprzedaż przestronne, 2'pok. mieszkanie w Turku
na sprzedaż przestronne, 2'pok. mieszkanie w Turku
na sprzedaż przestronne, 2'pok. mieszkanie w Turku
na sprzedaż przestronne, 2'pok. mieszkanie w Turku
na sprzedaż przestronne, 2'pok. mieszkanie w Turku
na sprzedaż przestronne, 2'pok. mieszkanie w Turku
PromujOdśwież

Firmowe

Cena za m²: 4709.68 zł/m²

Poziom: 3

Umeblowane: Tak

Rynek: Wtórny

Rodzaj zabudowy: Blok

Powierzchnia: 46,50 m²

Liczba pokoi: 2 pokoje

Strona deweloperaopens in a new tab

Opis

Polecam dwupokojowe mieszkanie mieszczące się na 3 piętrze w bloku przy ulicy Matejki w Turku. Mieszkanie znakomicie zlokalizowane. Składa się z 2 niezależnych dużych pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Okna PCV , podłogi drewniane- parkiet, w kuchni, łazience i przedpokoju płytki. Mieszkanie wolne do sprzedaży od zaraz, sprzedający oprócz wyposażenia stanowiącego trwałą zabudowę pozostawi mieszkanie puste. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska o powierzchni 7,10m2. Czynsz ok. 600 pln/mies. – co roku duże zwroty. W budynku centralne ogrzewanie miejskie – sterowanie w mieszkaniu za pomocą elektronicznego czujnika, do dyspozycji właścicieli rowerownia, pralnia i suszarnia. Mieszkanie do remontu. Budynek po termomodernizacji. Przed budynkiem darmowe miejsca parkingowe, place zabaw nieopodal przedszkole i szkoła. Własność hipoteczna – wolna od wpisów w działach III i IV księgi wieczystej

Cena 219.000 zł

Przemysław Jeżyk
DESTINO Nieruchomości

Zapraszamy również na bezpłatną konsultację z Naszym Ekspertem finansowym. Opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
ID: 1069987449

Skontaktuj się

Dagmara DESTINO

Na OLX od grudzień 2010

Ostatnio online w dniu 14 maja 2026

xxx xxx xxx

Dodane 28 kwietnia 2026

na sprzedaż przestronne, 2'pok. mieszkanie w Turku

219 000 zł

do negocjacji

Lokalizacja

Location

Turek

Wielkopolskie

Darmowa aplikacja na Twój telefon