Myjka Wysokociśnieniowa NILFISK MC 2C-120/520 XT
PromujOdśwież
Firmowe
Stan: Nowe
Opis
Myjka ciśnieniowa Nilfisk MC 2C-120/520 XT.
- Długość x szerokość x wysokość: 394 x 391 x 955 mm
-Częstotliwość: 50 Hz
-Napięcie: 230 V
-Ciężar: 28,1 kg
-Pobór mocy: 2,3 kW
-Pompa: 2800 obr/min
-Kompaktowa konstrukcja: tak
-Ciśnienie pompy: 120 bar / 12 MPa