Monitor 24" Samsung C24F390FHU curved
PromujOdśwież
Prywatne
Stan: Uszkodzone
Opis
Sprzedam zakrzywiony monitor 24" Samsung C24F390FHU.
Dokładnie czytaj opis.
Jeśli masz taki sam monitor z pękniętą matrycą to z tych dwóch zrobisz jeden sprawny.
Sprzedaję go w oryginalnym kartonie wraz z podstawką.
W innym moim ogłoszeniu mam też do niego oryginalny zasilacz Samsung 14V 25A.
Polecam odbiór osobisty w Gdańsku-Przymorze bo ciężko będzie mi go wysłać.
ID: 1057706342
Skontaktuj się
Mariusz
Na OLX od wrzesień 2014
Ostatnio online w dniu 25 kwietnia 2026
xxx xxx xxx
Dodane 29 kwietnia 2026