Dla biznesuopens in a new tab
Mieszkanie 3-pokojowe, pow. 64,83 m2, Piła dobra lokalizacja

Firmowe

Cena za m²: 8421.88 zł/m²

Poziom: 1

Umeblowane: Tak

Rynek: Wtórny

Rodzaj zabudowy: Blok

Powierzchnia: 64 m²

Liczba pokoi: 3 pokoje

Opis

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o pow. 64 m2 z dużą logią, I piętro, Piła, dobra lokalizacja, nowoczesne budownictwo.

Mieszkanie charakteryzuje się bardzo funkcjonalnym rozkładem i wykończeniem w wysokim standardzie.

Mieszkanie składa się:
- dużego pokoju dziennego połączonego z kuchnią i wyjściem na balkon (logia),
- 2 sypialni,
- łazienki połączonej z wc,
- przedpokoju.

Mieszkanie jasne, słoneczne.
We wszystkich oknach plisy, w przedpokoju, jedna z szaf to mała garderoba.
Ogrzewanie i woda miejska.
Na podłogach w kuchni i łazience gres, w pokojach panele.
Internet i TV kablowa - światłowód Astanet.
Przed wejściem do budynku znajduje się parking dla mieszkańców.

W cenie mieszkania pozostają m.in.:

zabudowa kuchenna z wysokiej jakości sprzętem AGD, 3 szafy w zabudowie (przedpokój, garderoba, pokój), szafki w łazience, narożnik i kanapy w pokojach, reszta mebli do indywidualnego uzgodnienia.

Otoczenie: domy jednorodzinne i bloki, plac zabaw dla dzieci, zadbana zieleń wokół budynku, parking.

W bliskiej odległości znajdują się: przychodnia lekarska, apteka, kościół, przedszkole, szkoły podstawowe i średnie, Galeria Kasztanowa, Aldi, Biedronka, Żabka, punkty usługowe, przystanek komunikacji miejskiej, ścieżki rowerowe, tereny zielone i spacerowe, basen miejski.

Łatwy i szybki dojazd komunikacją miejską do każdego punktu miasta.

Cena 539 tys. zł.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
ID: 1055998909

Skontaktuj się

Arkadiusz

Na OLX od październik 2011

Ostatnio online w dniu 13 maja 2026

xxx xxx xxx

Odświeżono dnia 15 maja 2026

539 000 zł

do negocjacji

Lokalizacja

Location

Piła

Wielkopolskie

Darmowa aplikacja na Twój telefon