Dla biznesuopens in a new tab
Mieszkanie z tarasem do wykończenia i własnej aranżacji!
Mieszkanie z tarasem do wykończenia i własnej aranżacji!
Mieszkanie z tarasem do wykończenia i własnej aranżacji!
Mieszkanie z tarasem do wykończenia i własnej aranżacji!
Mieszkanie z tarasem do wykończenia i własnej aranżacji!
Mieszkanie z tarasem do wykończenia i własnej aranżacji!
Mieszkanie z tarasem do wykończenia i własnej aranżacji!
Mieszkanie z tarasem do wykończenia i własnej aranżacji!
Mieszkanie z tarasem do wykończenia i własnej aranżacji!
Mieszkanie z tarasem do wykończenia i własnej aranżacji!
PromujOdśwież

Firmowe

Cena za m²: 2105.26 zł/m²

Poziom: Parter

Umeblowane: Nie

Rynek: Wtórny

Rodzaj zabudowy: Pozostałe

Powierzchnia: 76 m²

Liczba pokoi: 2 pokoje

Opis

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie do wykończenia i własnej aranżacji, położone na parterze budynku mieszczącego się w Bielawie. OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ

  • Mieszkanie o łącznej powierzchni 76 m2 ( 54 m2 mieszkanie + 22 m2 taras ), składa się z salonu, otwartej kuchni, sypialni, łazienki z wc, przedpokoju oraz tarasu ( ogródka ).
  • W mieszkaniu nowe okna,wymienione wszystkie instalacje.
  • Ocieplony parterowy budynek.
  • Mieszkanie bezczynszowe, z potencjałem, do wykończenia i własnej aranżacji. Położone niedaleko jeziora.
  • Dla nieruchomości wykonano projekt wraz z wizualizacjami.
  • Dostępne wszystkie media.
  • Część zdjęć przedstawia wizualizację, cześć aktualny stan prac budowlanych.

Polecamy i zapraszamy na bezpłatne prezentacje!!!

Zapewniamy klientom profesjonalną obsługę z zakresu:

- wyceny nieruchomości;

- kredytu hipotecznego na zakup dowolnej nieruchomości, a także kredytu gotówkowego;

- ubezpieczeń domów, mieszkań ;

- ubezpieczeń komunikacyjnych i NNW;

- wystawienia Świadectw Charakterystyki Energetycznej

NR OFERTY W BIURZE: 7081

ID: 1068448929

Skontaktuj się

Bartosz Pastwa

Na OLX od maj 2014

Ostatnio online dziś o 04:20

Zobacz na Otodomopens in a new tab
Dodane 21 kwietnia 2026

Mieszkanie z tarasem do wykończenia i własnej aranżacji!

160 000 zł

Lokalizacja

Location

Bielawa

Dolnośląskie

Darmowa aplikacja na Twój telefon