Dla biznesuopens in a new tab
Nowoczesne 3-pokojowe mieszkania przy ulicy Budziwojskiej.
Nowoczesne 3-pokojowe mieszkania przy ulicy Budziwojskiej.
Nowoczesne 3-pokojowe mieszkania przy ulicy Budziwojskiej.
Nowoczesne 3-pokojowe mieszkania przy ulicy Budziwojskiej.
Nowoczesne 3-pokojowe mieszkania przy ulicy Budziwojskiej.
Nowoczesne 3-pokojowe mieszkania przy ulicy Budziwojskiej.
PromujOdśwież

Firmowe

Cena za m²: 8259.75 zł/m²

Poziom: Parter

Umeblowane: Nie

Rynek: Pierwotny

Rodzaj zabudowy: Pozostałe

Powierzchnia: 54,36 m²

Liczba pokoi: 3 pokoje

Opis

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkania przy ulicy Budziwojskiej.

Nieruchomość znajduję się w Rzeszowie w bardzo spokojnej, zielonej okolicy domów jednorodzinnych. Zaledwie 15 minut od centrum miasta. W bliskiej okolicy znajdują się tereny rekreacyjne, sklepy, szkoły, kościół i przychodnie.

Mieszkanie 54 m2 z ogrodem - 449 tys

Mieszkanie 63 m2 na piętrze z balkonem - 445 tys

Najważniejsze atuty nieruchomości:

  • 2 prywatne miejsca parkingowe,
  • Ogrzewanie podłogowe w całym mieszkaniu,
  • Prywatny ogródek (od ok. 35 do nawet 170 m2),
  • Przestronny salon z aneksem kuchennym i wyjściem na ogród,
  • Dwie osobne sypialnie,
  • Zielona, spokojna okolica z szybkim dojazdem do centrum.

Oddanie budynku planowane jest na III kwartał 2027.

Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera.

0 zł prowizji | 0 zł podatku PCC

Zapraszam do kontaktu i na prezentację nieruchomości.

7*24 560 540

ID: 1070402325

Skontaktuj się

Hubert Kędra

Na OLX od maj 2014

Jest teraz online!

Zobacz na Otodomopens in a new tab
Dodane 30 kwietnia 2026

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkania przy ulicy Budziwojskiej.

449 000 zł

Lokalizacja

Location

Rzeszów

Podkarpackie

Darmowa aplikacja na Twój telefon