Prywatne

Cena za m²: 10526.32 zł/m²

Poziom: 4

Umeblowane: Tak

Rynek: Wtórny

Rodzaj zabudowy: Kamienica

Powierzchnia: 57 m²

Liczba pokoi: 3 pokoje

Opis

Dzień dobry,

Do sprzedania mam w pełni wyposażone, wyremontowane w 2020 roku, gotowe do zamieszkania mieszkanie w samym centrum Olsztyna, przy ul. Dąbrowszczaków 1.

Mieszkanie ma 57m2, 3 pokoje nieprzechodnie, oddzielna kuchnia oraz łazienka, balkon ze świetnym widokiem oraz komórkę lokatorską. Wszystkie meble są również w cenie. Dostępne są darmowe miejsca parkingowe, co w centrum jest dużym plusem. Mieszkanie idealne dla singla, pary lub jako inwestycja na wynajem.

Kamienica jest po remoncie i posiada ogrzewanie miejskie.

Cena: 600 000zł

Więcej informacji udzielę telefonicznie, pod numerem podanym w ogłoszeniu (proszę najpierw o sms) .

Ogłoszenie prywatne, wszystkim agencjom, pośrednikom - z góry dziękuję, nie jestem zainteresowany.

ID: 1069124679

Skontaktuj się

Konrad Bukowiecki

Na OLX od maj 2014

Jest teraz online!

Zobacz na Otodomopens in a new tab
Dodane 24 kwietnia 2026

Mieszkanie w samym centrum Olsztyna!

600 000 zł

Lokalizacja

Location

Olsztyn

Warmińsko-mazurskie

Darmowa aplikacja na Twój telefon