Prywatne

Cena za m²: 16666.67 zł/m²

Poziom: 4

Umeblowane: Tak

Rynek: Wtórny

Rodzaj zabudowy: Blok

Powierzchnia: 30 m²

Liczba pokoi: 1 pokój

Opis

Już od dziś rozpocznij swoje życie w Krzeszowicach.

Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 29,89 m² wraz z balkonem o pow.4,87 m², przynależną komórką lokatorską - dodatkowo w cenie 20 000 zł oraz miejscem parkingowym- dodatkowo w cenie 80 000 zł. Mieszkanie jest funkcjonalne i idealne dla singla lub pary.

Mieszkanie zostało wykończone z najwyższej jakości materiałów, oddane do użytku w 2024 roku, a w 2025 roku zostało wykończone. Nigdy nie było zamieszkałe.

Układ mieszkania:

• korytarz

• łazienka

• salon z otwartą kuchnią

• balkon

Mieszkanie zostało zaprojektowane "pod siebie", a nie na sprzedaż.

Niewielki czynsz: 280 zł - dodatkowo płatny prąd i gaz.

Cena zakupu: 500 000 zł.

Do mieszkania przynależy wewnętrze miejsce postojowe - w cenie 80 000 zł oraz komórka lokatorska w cenie 20 000 zł .

Mieszkanie znajduje się na nowym, zadbanym osiedlu, w malowniczej okolicy, a lokalizacja zapewnia doskonały dojazd do Krakowa czy Katowic zarówno samochodem jak i pociągiem czy autobusem.

Dodatkowe atuty:

• komórka lokatorska - 20 000,00 zł

• miejsce parkingowe w garażu podziemnym- 80 000,00 zł

• wygodny i praktyczny układ pomieszczeń

Mieszkanie zapewnia komfort codziennego życia jak i pracy oraz jest atrakcyjną propozycją dla osób szukających mieszkania, które może być też miejscem pracy oraz biurem.

ID: 1065893243

Skontaktuj się

Otodom

Na OLX od maj 2014

Ostatnio online dziś o 16:50

Zobacz na Otodomopens in a new tab
Dodane 08 kwietnia 2026

Mieszkanie w Dolinie Krasowej

500 000 zł

Lokalizacja

Location

Krzeszowice

Małopolskie

Darmowa aplikacja na Twój telefon