Prywatne

Cena za m²: 8580.51 zł/m²

Poziom: 4

Umeblowane: Tak

Rynek: Wtórny

Rodzaj zabudowy: Blok

Powierzchnia: 47,20 m²

Liczba pokoi: 3 pokoje

Opis

Mieszkanie składa się z trzech pokoi, korytarza, kuchni oraz łazienki. Lokal znajduje się na 4. piętrze i posiada balkon oraz dużą piwnicę. Blok ma wspolnote mieszkaniową.
Czynsz wynosi około 600 zł przy 3 osobach. W jego skład wchodzą m.in.: woda, wywóz odpadów, ścieki, fundusz remontowy, sprzątanie klatki schodowej oraz ogrzewanie (brak podzielników). Dodatko na budynku sa solary, co obniża koszty ciepłej wody.
Mieszkanie wyposażone jest w zabudowane szafy. Z wyposażenia kuchni pozostają: płyta indukcyjna, piekarnik, mikrofalówka, okap oraz zmywarka (lodówka nie jest wliczona).
ID: 1072369930

Skontaktuj się

User avatar
Facebook connected icon

Marta

Na OLX od marzec 2015

Ostatnio online w dniu 10 maja 2026

xxx xxx xxx

Odświeżono dnia 14 maja 2026

Mieszkanie w centrum Wronek

405 000 zł

Lokalizacja

Location

Wronki

Wielkopolskie

Darmowa aplikacja na Twój telefon