Firmowe

Cena za m²: 10015.02 zł/m²

Poziom: 6

Umeblowane: Nie

Rynek: Wtórny

Rodzaj zabudowy: Pozostałe

Powierzchnia: 39,94 m²

Liczba pokoi: 2 pokoje

Opis

Syndyk prowadzący postępowanie upadłościowe osoby fizycznej

SPRZEDA
prawo własności nieruchomości lokalowej mieszkalnej położonej w Poznaniu przy ulicy Garbary 95/D151, KW: PO1P/(użyj formularza kontaktowego) o powierzchni użytkowej 39,94 m2 wraz ze związanym z prawem udziałem w prawie własności działki nr 62/1 w wysokości (użyj formularza kontaktowego), KW gruntowa PO1P/(użyj formularza kontaktowego),

za łączną cenę nie niższą, niż 400.000,00 zł

Warunki ogólne konkursu:
1. Konkurs zostanie przeprowadzony zgodnie z warunkami zawartymi w Regulaminie, opublikowanym na stronie internetowej.
2. Termin składania ofert upływa 8 lipca 2026 r.
3. Jedynym kryterium wyboru oferty jest cena.
4. Syndyk zastrzega sobie prawo swobodnego wyboru oferty, prawo odrzucenia oferty, prawo unieważnienia konkursu ofert w całości bez podania przyczyny, prawo unieważnienia wyniku konkursu ofert bez podania przyczyny oraz prawo odstąpienia od oferty bez podania przyczyny.

Regulamin uzyskać można na stronie internetowej lub
w siedzibie syndyka, ul. Towarowa 45/55, Poznań, tel.

Kontakt:
Biuro Syndyka
tel: (użyj formularza kontaktowego)

ID: 1052891955

Skontaktuj się

Biuro Syndyka

Na OLX od maj 2014

Jest teraz online!

Zobacz na Otodomopens in a new tab
Dodane 08 maja 2026

Mieszkanie w budynku wielorodzinnym

400 000 zł

Lokalizacja

Location

Poznań, Stare Miasto

Wielkopolskie

Darmowa aplikacja na Twój telefon