Prywatne
Cena za m²: 10086.21 zł/m²
Poziom: 3
Umeblowane: Tak
Rynek: Wtórny
Rodzaj zabudowy: Blok
Powierzchnia: 58 m²
Liczba pokoi: 3 pokoje
Opis
Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58 m², położone na 3. piętrze w zadbanym bloku we Wrocławiu, przy ul. Poprzecznej – w bezpośrednim sąsiedztwie centrum handlowego Korona.
Najważniejsze atuty nieruchomości:
- 3 ustawne pokoje – idealne dla rodziny, pary lub pod inwestycję
- osobna, widna kuchnia
- mieszkanie bardzo słoneczne i dobrze doświetlone
- funkcjonalny układ pomieszczeń
- spokojna okolica z pełną infrastrukturą
Lokalizacja – największy atut:
Nieruchomość znajduje się w świetnie skomunikowanej części Wrocławia. W pobliżu:
- centrum handlowe Korona (zakupy, restauracje, usługi)
- przystanki komunikacji miejskiej
- szkoły, przedszkola, tereny zielone
- szybki dojazd do centrum miasta
- stacja PKP
- dużo zielni i terenów do spacerowania
To idealne miejsce zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem.
Cena: 585 000 zł (do negocjacji)
Zapraszam do kontaktu i na prezentację – to mieszkanie ma ogromny potencjał i jeszcze lepszą lokalizację
Najważniejsze atuty nieruchomości:
- osobna, widna kuchnia
- mieszkanie bardzo słoneczne i dobrze doświetlone
- funkcjonalny układ pomieszczeń
- spokojna okolica z pełną infrastrukturą
Lokalizacja – największy atut:
- centrum handlowe Korona (zakupy, restauracje, usługi)
- przystanki komunikacji miejskiej
- szkoły, przedszkola, tereny zielone
- szybki dojazd do centrum miasta
- stacja PKP
- dużo zielni i terenów do spacerowania
Cena: 585 000 zł (do negocjacji)
ID: 1068928328
xxx xxx xxx
Dodane 27 kwietnia 2026
Mieszkanie Psie Pole
585 000 zł
do negocjacji
Lokalizacja
Wrocław, Psie Pole
Dolnośląskie