Dla biznesuopens in a new tab
Mieszkanie parter 2 pokoje 42m²
Mieszkanie parter 2 pokoje 42m²
Mieszkanie parter 2 pokoje 42m²
Mieszkanie parter 2 pokoje 42m²
Mieszkanie parter 2 pokoje 42m²
Mieszkanie parter 2 pokoje 42m²
Mieszkanie parter 2 pokoje 42m²
PromujOdśwież

Prywatne

Cena za m²: 5833.33 zł/m²

Poziom: Parter

Umeblowane: Tak

Rynek: Wtórny

Rodzaj zabudowy: Blok

Powierzchnia: 42 m²

Liczba pokoi: 2 pokoje

Opis

Proszę o przemyślane decyzje odnośnie rezerwacji mieszkania. :)

Mieszkanie znajduje się przy ulicy Poniatowskiego (blok przy byłym kinie). Dobra lokalizacja, w bliskiej okolicy sklepy, szkoły, hala sportowa, przystanek autobusowy. Mieszkanie ciepłe, niski czynsz, parę lat wczesniej był wykonany kapitalny remont, nowa instalacja elektryczna, przyłącza wodno-kanalizacyjne. Do mieszkania przynależy piwnica.
ID: 1071672065

Skontaktuj się

Facebook connected icon

Szymon

Na OLX od grudzień 2018

Ostatnio online w dniu 14 maja 2026

xxx xxx xxx

Odświeżono dnia 14 maja 2026

Mieszkanie parter 2 pokoje 42m²

245 000 zł

do negocjacji

Lokalizacja

Location

Bartoszyce

Warmińsko-mazurskie

Darmowa aplikacja na Twój telefon