Dla biznesuopens in a new tab
Mieszkanie Ozimska 77
Mieszkanie Ozimska 77
Mieszkanie Ozimska 77
Mieszkanie Ozimska 77
Mieszkanie Ozimska 77
Mieszkanie Ozimska 77
Mieszkanie Ozimska 77
Mieszkanie Ozimska 77
PromujOdśwież

Prywatne

Cena za m²: 17450.98 zł/m²

Poziom: 4

Umeblowane: Tak

Rynek: Wtórny

Rodzaj zabudowy: Apartamentowiec

Powierzchnia: 51 m²

Liczba pokoi: 2 pokoje

Opis

Do sprzedaży piękne komfortowe i w pełni wyposażone 2 pokojowe mieszkanie w super lokalizacji przy ul Ozimskiej 77 w cztero piętrowym apartamentowcu z windą. Wszystkie sprzęty AGD nowe.
W cenie pełne umeblowanie.
Do mieszkania przynależy również bardzo duża i wysoka( 4m )komórka lokatorska o pow.6m2.Dodatkowo jest prywatne miejsce parkingowe w garażu podziemnym-dodatkowo płatne -50tys.
Taras (balkon) z pięknymi widokami o pow.19m2. W całym mieszkaniu ogrzewanie podłogowe. Bardzo słoneczne i ciepłe mieszkanie dające światło przez cały dzień-strona południowa.Do centrum 10min piechotką. W pobliżu przystanki,sklepy, szkoły itp.Jeśli zależy Ci na pięknym - komfortowo urządzonym mieszkaniu to nie zwlekaj. Taka okazja w tej lokalizacji może się więcej nie trafić. Mieszkanie nigdy nie zamieszkane .Odsŵiezone i gotowe do zamieszkania praktycznie od zaraz.Cena do małej negocjacji. Oferta znajduje się również na stronie Freedom opole nieruchomości (na wyłączność).Innym biurom dziękuję. Zapraszam do oglądania.
Tel.5 3 6 2 6 0 4 6 4
ID: 1071531081

Skontaktuj się

Dariusz

Na OLX od grudzień 2022

Ostatnio online w dniu 12 maja 2026

xxx xxx xxx

Odświeżono dnia 20 maja 2026

Mieszkanie Ozimska 77

890 000 zł

do negocjacji

Lokalizacja

Location

Opole

Opolskie

Darmowa aplikacja na Twój telefon