Prywatne

Cena za m²: 14615.38 zł/m²

Poziom: 3

Umeblowane: Tak

Rynek: Wtórny

Rodzaj zabudowy: Blok

Powierzchnia: 52 m²

Liczba pokoi: 2 pokoje

Opis

Ogłoszenie bez pośredników / bez prowizji dla agencji nieruchomości.
Mieszkanie na Jana Pawła II na Zaspie
Dwa ustawne pokoje pozwalające na wygodne urządzenie strefy dziennej i
sypialni – duży potencjał na 3 pokojowe mieszkanie.

Osobna duża kuchnia z oknem, w zabudowie pozwalająca wygonie zjeść posiłek przy stole.
Duży balkon — świetne miejsce na poranną kawę i relaks na świeżym
powietrzu.
Przestronna łazienka — wygodna i funkcjonalna, z możliwością
modernizacji według własnego pomysłu.
Piwnica — dodatkowe miejsce do przechowywania rowerów czy sezonowych
rzeczy.
Mieszkanie wymaga drobnych przeróbek/aranżacji — duża szansa, by
urządzić je zgodnie z własnym stylem i potrzebami.

Lokalizacja i otoczenie:
Zaspa: spokojna, zielona dzielnica z dobrze rozwiniętą infrastrukturą.
Blisko morza — szybki dostęp do nadmorskich spacerów i rekreacji.
W sąsiedztwie liczne tereny spacerowe i ścieżki rowerowe — idealne dla
aktywnych.
W pobliżu szkoły, przedszkola, sklepy osiedlowe i większe markety.
Doskonałe połączenia komunikacyjne — stacja SKM w pobliżu, przystanki
autobusowe, szybki dojazd do centrum.
ID: 1060254696

Skontaktuj się

Artur

Na OLX od lipiec 2011

Ostatnio online w dniu 24 kwietnia 2026

xxx xxx xxx

Odświeżono dnia 08 maja 2026

Mieszkanie na Zaspie

760 000 zł

Lokalizacja

Location

Gdańsk, Zaspa Młyniec

Pomorskie

Darmowa aplikacja na Twój telefon