Dla biznesuopens in a new tab
Mieszkanie na sprzedaż, Częstochowa, 3 pokoje
Mieszkanie na sprzedaż, Częstochowa, 3 pokoje
Mieszkanie na sprzedaż, Częstochowa, 3 pokoje
Mieszkanie na sprzedaż, Częstochowa, 3 pokoje
Mieszkanie na sprzedaż, Częstochowa, 3 pokoje
Mieszkanie na sprzedaż, Częstochowa, 3 pokoje
Mieszkanie na sprzedaż, Częstochowa, 3 pokoje
Mieszkanie na sprzedaż, Częstochowa, 3 pokoje
Mieszkanie na sprzedaż, Częstochowa, 3 pokoje
Mieszkanie na sprzedaż, Częstochowa, 3 pokoje
Mieszkanie na sprzedaż, Częstochowa, 3 pokoje
Mieszkanie na sprzedaż, Częstochowa, 3 pokoje
Mieszkanie na sprzedaż, Częstochowa, 3 pokoje
Mieszkanie na sprzedaż, Częstochowa, 3 pokoje
Mieszkanie na sprzedaż, Częstochowa, 3 pokoje
PromujOdśwież

Firmowe

Cena za m²: 5677.97 zł/m²

Poziom: 2

Umeblowane: Nie

Rynek: Wtórny

Rodzaj zabudowy: Blok

Powierzchnia: 59 m²

Liczba pokoi: 3 pokoje

Opis

Na sprzedaż mieszkanie 59 m² – 3 pokoje, duży balkon, ul. SportowaOferuję na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 59 m², położone w spokojnej i cichej okolicy przy ul. Sportowej.Lokal składa się z:
  • trzech ustawnych pokoi,
  • oddzielnej kuchni,
  • łazienki,
  • WC
  • przedpokoju,
  • dużego balkonu, idealnego do wypoczynku.
Do mieszkania przynależy również piwnica, co zapewnia dodatkową przestrzeń do przechowywania.Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji – w pobliżu znajdują się sklepy, szkoły oraz inne niezbędne punkty usługowe. To idealna propozycja dla rodzin z dziećmi i par.Cicha i zielona okolica gwarantuje komfort codziennego życia.Mieszkanie do remontu.Zapraszam do kontaktu i umówienia się na prezentację!Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Eliza Pabis (licencja nr: 21721)
ID: 1054917697

Skontaktuj się

Monika Janusiak

Na OLX od maj 2014

Ostatnio online dziś o 01:31

Zobacz na Otodomopens in a new tab
Dodane 06 maja 2026

Mieszkanie na sprzedaż, Częstochowa, 3 pokoje

335 000 zł

Lokalizacja

Location

Częstochowa, Wrzosowiak

Śląskie

Darmowa aplikacja na Twój telefon