Prywatne

Cena za m²: 6377.55 zł/m²

Poziom: 2

Umeblowane: Nie

Rynek: Wtórny

Rodzaj zabudowy: Blok

Powierzchnia: 39,20 m²

Liczba pokoi: 2 pokoje

Opis

Sprzedam mieszkanie 39,2 m² – 2 pokoje, ul. Kiedrzyńska
Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39,2 m², położone na 2. piętrze w wieżowcu przy ul. Kiedrzyńskiej.
Mieszkanie składa się z:
2 pokoi
kuchni
łazienki
przedpokoju
Lokal jest nieumeblowany, pusty i dostępny od zaraz.
Świetna opcja zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję.
Cena do negocjacji.
Kontakt: +48**********14
Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub przez wiadomość OLX
ID: 1068981155

Skontaktuj się

Facebook connected icon

Edyta

Na OLX od luty 2023

Ostatnio online w dniu 10 maja 2026

xxx xxx xxx

Odświeżono dnia 07 maja 2026

Mieszkanie na sprzedaż

250 000 zł

Lokalizacja

Location

Częstochowa, Północ

Śląskie

Darmowa aplikacja na Twój telefon