Prywatne

Cena za m²: 7095.07 zł/m²

Poziom: 1

Umeblowane: Tak

Rynek: Wtórny

Rodzaj zabudowy: Blok

Powierzchnia: 49,33 m²

Liczba pokoi: 3 pokoje

Opis

Przestronne 3pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,33m2 w centrum Milejowa na ulicy Partyzanckiej, w bloku tzw. "dyrektorskim" na 1 piętrze. Ciche i spokojne sąsiedztwo to niejedne atuty tej nieruchomości. W mieszkaniu znajduje się salon połączony z kuchnią i wyjściem na balkon, 2 sypialnie, łazienka i WC. Do mieszkania przynależna przestronna piwnica. Mieszkanie w pełni umeblowane z klimatyzacją. Wszystkie okna od strony południowej, dom ciepły i przytulny.
ID: 1066401034

Skontaktuj się

User avatar
Facebook connected icon

Izabela

Na OLX od październik 2013

Ostatnio online wczoraj o 11:07

xxx xxx xxx

Dodane 12 maja 2026

Mieszkanie na sprzedaż

350 000 zł

Lokalizacja

Location

Milejów

Lubelskie

Darmowa aplikacja na Twój telefon