Dla biznesuopens in a new tab
Mieszkanie na sprzedaż 42.90m2 cena 230 000zl
Mieszkanie na sprzedaż 42.90m2 cena 230 000zl
Mieszkanie na sprzedaż 42.90m2 cena 230 000zl
Mieszkanie na sprzedaż 42.90m2 cena 230 000zl
Mieszkanie na sprzedaż 42.90m2 cena 230 000zl
Mieszkanie na sprzedaż 42.90m2 cena 230 000zl
Mieszkanie na sprzedaż 42.90m2 cena 230 000zl
Mieszkanie na sprzedaż 42.90m2 cena 230 000zl
PromujOdśwież

Prywatne

Cena za m²: 5348.84 zł/m²

Poziom: Parter

Umeblowane: Nie

Rynek: Wtórny

Rodzaj zabudowy: Kamienica

Powierzchnia: 43 m²

Liczba pokoi: 2 pokoje

Opis

Na sprzedaż – mieszkanie w Braniewie
Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 42,90 m², położone na parterze w wyremontowanym i ocieplonym budynku.
Mieszkanie składa się z:
- dwóch pokoi
- kuchni
-łazienki
oraz przynależnej piwnicy o powierzchni 5,60 m².

Mieszkanie jest bardzo dobrze doświetlone, co sprawia, że wnętrze jest przytulne i komfortowe. Ogrzewanie etażowe pozwala na kontrolę kosztów według własnych potrzeb.
Dodatkowym atutem jest niski czynsz cały rok 450zl miesięcznie.
W pobliżu znajduje się szkoła podstawowa oraz przedszkole, co czyni tę ofertę szczególnie atrakcyjną dla rodzin z dziećmi.
Cena: 230 000 zł (Do Negocjacji)
Zapraszam do kontaktu i umówienia się na prezentację!
Numer kontaktowy: 53*******24
ID: 1068592363

Skontaktuj się

Adriana

Na OLX od marzec 2026

Ostatnio online w dniu 22 kwietnia 2026

xxx xxx xxx

Dodane 21 kwietnia 2026

Mieszkanie na sprzedaż 42.90m2 cena 230 000zl

230 000 zł

do negocjacji

Lokalizacja

Location

Braniewo

Warmińsko-mazurskie

Darmowa aplikacja na Twój telefon