Prywatne

Cena za m²: 6781.91 zł/m²

Poziom: Parter

Umeblowane: Nie

Rynek: Wtórny

Rodzaj zabudowy: Blok

Powierzchnia: 75,20 m²

Liczba pokoi: 4 i więcej

Opis

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 75,20 m2 , zlokalizowane przy ul. Maciejowskiego 40, usytuowane na wysokim parterze budynku.
Lokal składa się z czterech niezależnych pokoi, co zapewnia wygodę oraz prywatność domownikom. Oddzielna kuchnia daje duże możliwości aranżacyjne i pozwala na komfortowe przygotowywanie posiłków.
W mieszkaniu znajdują się również osobna łazienka oraz toaleta, co znacząco podnosi funkcjonalność i wygodę codziennego użytkowania. Dodatkowym atutem jest balkon, a także przynależna piwnica, zapewniająca dodatkową przestrzeń do przechowywania.
Mieszkanie położone jest na parterze, co stanowi duże udogodnienie – szczególnie w budynku bez windy. Lokal zostanie opróżniony przed sprzedażą i wymaga częściowego odświeżenia.
Nieruchomość znajduje się w doskonałej lokalizacji, zapewniającej dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej – w pobliżu znajdują się sklepy, szkoły, przedszkola, przychodnie, apteki oraz przystanki komunikacji miejskiej.
Cena do rozsądnej negocjacji.
Zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu 51*****23
ID: 1071138646

Skontaktuj się

User avatar
Facebook connected icon

Paulina

Na OLX od sierpień 2014

Ostatnio online w dniu 05 maja 2026

xxx xxx xxx

Dodane 04 maja 2026

Mieszkanie na parterze

510 000 zł

do negocjacji

Lokalizacja

Location

Sandomierz

Świętokrzyskie

Darmowa aplikacja na Twój telefon