Prywatne

Cena za m²: 19645.16 zł/m²

Poziom: 5

Umeblowane: Tak

Rynek: Wtórny

Rodzaj zabudowy: Blok

Powierzchnia: 31 m²

Liczba pokoi: 2 pokoje

Opis

Sprzedaż mieszkania – Gdańsk Żabianka

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 31 m², położone w dzielnicy Żabianka w Gdańsku.

Lokal znajduje się na 5. piętrze.

Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem kuchennym, oraz małego, oddzielnego pokoju,
łazienki. Do mieszkania przynależy również pomieszczenie w piwnicy.

Lokalizacja:
Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrze skomunikowanej okolicy. W pobliżu: szkoły i przedszkola, przystanki tramwajowe i SKM, liczne sklepy i punkty usługowe.
Świetna lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum Gdańska oraz innych części Trójmiasta.

Ogłoszenie prywatne – pośrednikom nieruchomości dziękuję. Proszę o niekontaktowanie się.
ID: 1065155591

Skontaktuj się

Justyna

Na OLX od kwiecień 2016

Ostatnio online w dniu 05 kwietnia 2026

xxx xxx xxx

Dodane 05 kwietnia 2026

Mieszkanie na Gdańskiej Żabiance

609 000 zł

Lokalizacja

Location

Gdańsk, Żabianka - Wejhera - Jelitkowo - Tysiąclecia

Pomorskie

Darmowa aplikacja na Twój telefon