Firmowe

Cena za m²: 7389.64 zł/m²

Umeblowane: Tak

Rynek: Wtórny

Rodzaj zabudowy: Blok

Powierzchnia: 52,10 m²

Liczba pokoi: 3 pokoje

Opis

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie po remoncie – Leszno, ul. Ułańska

Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 52,10 m², położone na 4. (ostatnim) piętrze w spokojnym bloku przy ul. Ułańskiej w Leszno.

Ogromny atut? Brak sąsiadów nad głową – cisza i komfort na co dzień.

Układ mieszkania:

3 niezależne pokoje

oddzielna kuchnia

łazienka

osobna toaleta

korytarz

Dodatkowo do mieszkania przynależy duża piwnica o powierzchni 7,60 m² – największa w całym bloku!

Standard wykończenia:

mieszkanie po remoncie – gotowe do zamieszkania

nowa kuchnia w zabudowie wraz ze sprzętem AGD (w cenie!)

okna plastikowe z roletami

podłogi: panele i płytki

ściany: gładzie gipsowe, świeżo malowane

stan techniczny: bardzo dobry

Koszty i opłaty:

czynsz do wspólnoty: ok. 700 zł / 4 osoby (z ogrzewaniem!) w czynszu zawarte są wszystkie opłaty oprócz prądu i gazu za podgrzewanie wody: piec gazowy.

To ogromna oszczędność – dla porównania w wielu spółdzielniach podobne opłaty wynoszą nawet 1100–1200 zł!

Lokalizacja:

ul. Ułańska – bardzo dobra i wygodna lokalizacja

spokojne osiedle, blok zarządzany przez wspólnotę

w pobliżu sklepy, szkoły, komunikacja

Stan prawny:

pełna własność

księga wieczysta

brak obciążeń

Cena: 385 000 zł (do negocjacji)

Dlaczego warto?

ostatnie piętro – cisza i prywatność

niski czynsz – realne oszczędności co miesiąc

mieszkanie po remoncie – bez dodatkowych nakładów

nowa kuchnia z AGD w cenie

duża piwnica – dodatkowa przestrzeń

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu i na prezentację!

ID: 1062636100

Skontaktuj się

Jędrzej Klemenski

Na OLX od maj 2014

Jest teraz online!

Zobacz na Otodomopens in a new tab
Dodane 30 kwietnia 2026

Mieszkanie, Leszno

385 000 zł

Lokalizacja

Location

Leszno

Wielkopolskie

Darmowa aplikacja na Twój telefon