Prywatne

Cena za m²: 6923.08 zł/m²

Poziom: 1

Umeblowane: Tak

Rynek: Wtórny

Rodzaj zabudowy: Blok

Powierzchnia: 26 m²

Liczba pokoi: 1 pokój

Opis

kawalerka:umeblowana kuchnia lodowka kuchenka, umeblowany pokoj meble wypoczynekj i łazienka pralka mieszkanie mozna odswiezyc ale mieszkac od razu też posiada znaki użytkowania
do mieszkania nalezy tez piwnica i garaż
dla zainetersowanych wysle zdjecia
ID: 1071654682

Skontaktuj się

Facebook connected icon

Ewelina

Na OLX od grudzień 2022

Ostatnio online w dniu 07 maja 2026

xxx xxx xxx

Odświeżono dnia 11 maja 2026

mieszkanie kawalerka na sprzedaż

180 000 zł

Lokalizacja

Location

Cedynia

Zachodniopomorskie

Darmowa aplikacja na Twój telefon