Dla biznesuopens in a new tab
Mieszkanie do remontu w kamienicy w centrum, Radom
Mieszkanie do remontu w kamienicy w centrum, Radom
Mieszkanie do remontu w kamienicy w centrum, Radom
Mieszkanie do remontu w kamienicy w centrum, Radom
Mieszkanie do remontu w kamienicy w centrum, Radom
Mieszkanie do remontu w kamienicy w centrum, Radom
Mieszkanie do remontu w kamienicy w centrum, Radom
Mieszkanie do remontu w kamienicy w centrum, Radom
Mieszkanie do remontu w kamienicy w centrum, Radom
Mieszkanie do remontu w kamienicy w centrum, Radom
Mieszkanie do remontu w kamienicy w centrum, Radom
Mieszkanie do remontu w kamienicy w centrum, Radom
Mieszkanie do remontu w kamienicy w centrum, Radom
Mieszkanie do remontu w kamienicy w centrum, Radom
Mieszkanie do remontu w kamienicy w centrum, Radom
Mieszkanie do remontu w kamienicy w centrum, Radom
Mieszkanie do remontu w kamienicy w centrum, Radom
Mieszkanie do remontu w kamienicy w centrum, Radom
Mieszkanie do remontu w kamienicy w centrum, Radom
PromujOdśwież

Firmowe

Cena za m²: 4145.33 zł/m²

Poziom: 1

Umeblowane: Nie

Rynek: Wtórny

Rodzaj zabudowy: Kamienica

Powierzchnia: 82,02 m²

Liczba pokoi: 3 pokoje

Opis

*Lokalizacja: Plac Jagielloński

*cena: 350.000zł

*Powierzchnia: 82,02m2 plus 6,2m2 piwnica

*Lokal stanowiący odrębna nieruchomość z KW

*Rok budowy: 1900

*Czynsz administracyjny: 660zł

*Rozkład: 3 pokoje, kuchnia z łazienką i wc 

*Piętro: 1/2

* Źródło ogrzewania: piec elektryczny

*Woda: Termet, piec jednofunkcyjny

*Środkowe ciepłe mieszkanie, zadbana klatka schodowa

*Ściany z cegły, stropy drewniane

*Okna drewniane

*Parking dla mieszkańców na podwórzu dla ok 10 aut

Zapraszam serdecznie

Katarzyna Wlazło
KK Properties
(użyj formularza kontaktowego)

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()
ID: 1021276579

Skontaktuj się

Katarzyna Wlazło

Na OLX od maj 2014

Jest teraz online!

Zobacz na Otodomopens in a new tab
Dodane 13 maja 2026

Mieszkanie do remontu w kamienicy w centrum, Radom

340 000 zł

Lokalizacja

Location

Radom

Mazowieckie

Darmowa aplikacja na Twój telefon