Dla biznesuopens in a new tab
Mieszkanie 71,80m na pierwszym piętrze w Oficynie
Mieszkanie 71,80m na pierwszym piętrze w Oficynie
Mieszkanie 71,80m na pierwszym piętrze w Oficynie
Mieszkanie 71,80m na pierwszym piętrze w Oficynie
Mieszkanie 71,80m na pierwszym piętrze w Oficynie
Mieszkanie 71,80m na pierwszym piętrze w Oficynie
Mieszkanie 71,80m na pierwszym piętrze w Oficynie
Mieszkanie 71,80m na pierwszym piętrze w Oficynie
PromujOdśwież

Firmowe

Cena za m²: 3830.08 zł/m²

Poziom: 1

Umeblowane: Tak

Rynek: Wtórny

Rodzaj zabudowy: Kamienica

Powierzchnia: 71,80 m²

Liczba pokoi: 3 pokoje

Opis

  • Mieszkanie na 1. piętrze w kamienicy przy ulicy Leszczyńskich

W bliskiej odległości Biedronka, Lidl, szkoły, restauracje. Pełna infrastruktura, dużo zieleni, parking przy ulicy obok bloku. Wejście do klatki schodowej biegnie przez kamienicę bądź podwórze .

Piec do podgrzewania wody (bojler elektryczny) . Mieszkanie o powierzchni 71,80 m² znajduje się na pierwszym piętrze w kamienicy. Lokal składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z wc i korytarza. Do lokalu przynależy piwnica. W mieszkaniu pozostaje wszystko co widoczne na zdjęciach.

Czynsz miesięczny to około 700 zł, w którym zawierają się wszystkie opłaty, poza prądem i gazem.

Cena 275 000 zł

LEDAR Nieruchomości

Wklej poniższy link do przeglądarki i skontaktuj się z naszym ekspertem finansowym w kwestii pozyskania kredytu na zakup tej lub innej nieruchomości - cutt.ly/LEDAR-kredyt

Zapraszamy do kontaktu.

ID: 1068469343

Skontaktuj się

Dariusz

Na OLX od maj 2014

Jest teraz online!

Zobacz na Otodomopens in a new tab
Dodane 21 kwietnia 2026

Mieszkanie 71,80m na pierwszym piętrze w Oficynie

275 000 zł

Lokalizacja

Location

Leszno

Wielkopolskie

Darmowa aplikacja na Twój telefon