Dla biznesuopens in a new tab
Mieszkanie 47,8 m2 Czuby osiedle Poręba 3 pokoje
Mieszkanie 47,8 m2 Czuby osiedle Poręba 3 pokoje
Mieszkanie 47,8 m2 Czuby osiedle Poręba 3 pokoje
Mieszkanie 47,8 m2 Czuby osiedle Poręba 3 pokoje
Mieszkanie 47,8 m2 Czuby osiedle Poręba 3 pokoje
Mieszkanie 47,8 m2 Czuby osiedle Poręba 3 pokoje
Mieszkanie 47,8 m2 Czuby osiedle Poręba 3 pokoje
Mieszkanie 47,8 m2 Czuby osiedle Poręba 3 pokoje
PromujOdśwież

Prywatne

Cena za m²: 10251.05 zł/m²

Poziom: 1

Umeblowane: Tak

Rynek: Wtórny

Rodzaj zabudowy: Blok

Powierzchnia: 47,80 m²

Liczba pokoi: 3 pokoje

Opis

Na sprzedaż ustawne,funkcjonalne mieszkanie znajdujące się na osiedlu Poręba dzielnica Czuby,polożone na pierwszym piętrze w bloku o powierzchni 47,8 m2
Mieszkanie posiada obustronny rozkład pomieszczeń (wszystkie nasłonecznione) i duży potencjał aranżacyjny.
Układ mieszkania:
- salon z wyjściem na balkon
- dwie oddzielne sypialnie
- osobna kuchnia
- łazienka
-WC
- przedpokój
Dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica.

Najważniejsze atuty:
- świetny układ pomieszczeń
- balkon z widokiem na skwer z zielenią
- pierwsze piętro wygodne dla rodzin z dziećmi oraz osób starszych
- spokojne,zielone osiedle
- miejsca parkingowe przed blokiem
- dobra lokalizacja
- pełna infrastruktura w pobliżu( sklepy,poczta,apteki,szkoły,przedszkola,przystanki mpk, ścieżki rowerowe, wąwóz ,las i dworzec kolejowy)

Mieszkanie gotowe do zamieszkania.W cenie mieszkania dwie duże ,pojemne szafy Komandor.

Zapraszam do oglądania i kontaktu
Sprzedaję jako osoba prywatna
Pośrednikom biur nieruchomosci dziękuję.

Katarzyna Łukasiewicz
.
ID: 1071586490

Skontaktuj się

Katarzyna

Na OLX od maj 2012

Ostatnio online w dniu 16 maja 2026

xxx xxx xxx

Dodane 06 maja 2026

Mieszkanie 47,8 m2 Czuby osiedle Poręba 3 pokoje

490 000 zł

Lokalizacja

Location

Lublin

Lubelskie

Darmowa aplikacja na Twój telefon