Dla biznesuopens in a new tab
Mieszkanie 46,3m , 1 piętro
Mieszkanie 46,3m , 1 piętro
Mieszkanie 46,3m , 1 piętro
Mieszkanie 46,3m , 1 piętro
Mieszkanie 46,3m , 1 piętro
Mieszkanie 46,3m , 1 piętro
Mieszkanie 46,3m , 1 piętro
Mieszkanie 46,3m , 1 piętro
PromujOdśwież

Prywatne

Cena za m²: 7883.37 zł/m²

Poziom: 1

Umeblowane: Tak

Rynek: Wtórny

Rodzaj zabudowy: Blok

Powierzchnia: 46,30 m²

Liczba pokoi: 2 pokoje

Opis

Witam mam do zaoferowania mieszkanie, przy ulicy Wschodniej. Przestronne mieszkanie po remoncie o powierzchni 46,30m2, na 1 piętrze.
Mieszkanie posiada aneks kuchenny z salonem, osobna sypialnia z balkonem i łazienka. Do mieszkania przynależy piwnica. Po więcej informacji zapraszam do kontaktu.
ID: 1070083210

Skontaktuj się

Halina

Na OLX od kwiecień 2026

Ostatnio online w dniu 28 kwietnia 2026

xxx xxx xxx

Dodane 28 kwietnia 2026

Mieszkanie 46,3m , 1 piętro

365 000 zł

do negocjacji

Lokalizacja

Location

Szydłowiec

Mazowieckie

Darmowa aplikacja na Twój telefon