Dla biznesuopens in a new tab
Mieszkanie 3 pokojowe Szczecin - Płonia
Mieszkanie 3 pokojowe Szczecin - Płonia
Mieszkanie 3 pokojowe Szczecin - Płonia
Mieszkanie 3 pokojowe Szczecin - Płonia
Mieszkanie 3 pokojowe Szczecin - Płonia
Mieszkanie 3 pokojowe Szczecin - Płonia
Mieszkanie 3 pokojowe Szczecin - Płonia
Mieszkanie 3 pokojowe Szczecin - Płonia
PromujOdśwież

Prywatne

Cena za m²: 7476.81 zł/m²

Poziom: 4

Umeblowane: Tak

Rynek: Wtórny

Rodzaj zabudowy: Blok

Powierzchnia: 52,83 m²

Liczba pokoi: 3 pokoje

Opis

Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe w Szczecinie -Płonia. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w bloku czteropiętrowym. Blok ocieplony z nową elewacją i dachem. Powierzchnia mieszkania 52,83 M2. Składa się z 3 pokoii, kuchni, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie słoneczne i posiada balkon na długości dużego pokoju i kuchni. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 3,23 M2. Blisko sklepy, przychodnia. Do przystanku autobusowego 15 - 150 metrów. Telefon kontaktowy 66*****59
ID: 1072585261

Skontaktuj się

Facebook connected icon

Ernest

Na OLX od sierpień 2012

Ostatnio online w dniu 12 maja 2026

xxx xxx xxx

Odświeżono dzisiaj o 12:09

Mieszkanie 3 pokojowe Szczecin - Płonia

395 000 zł

Lokalizacja

Location

Szczecin, Płonia-Śmierdnica-Jezierzyce

Zachodniopomorskie

Darmowa aplikacja na Twój telefon