Dla biznesuopens in a new tab
Mieszkanie 3 pokojowe Oława
Mieszkanie 3 pokojowe Oława
Mieszkanie 3 pokojowe Oława
Mieszkanie 3 pokojowe Oława
Mieszkanie 3 pokojowe Oława
Mieszkanie 3 pokojowe Oława
Mieszkanie 3 pokojowe Oława
PromujOdśwież

Prywatne

Cena za m²: 10496.86 zł/m²

Poziom: Parter

Umeblowane: Tak

Rynek: Wtórny

Rodzaj zabudowy: Blok

Powierzchnia: 58,97 m²

Liczba pokoi: 3 pokoje

Opis

Mieszkanie w nowym budownictwie (Blok z 2011 r. 3 pokoje z aneksem kuchennym. Widzielona sypialnia która można zlikwidować.( ścianka karton gips )
Mieszkanie po remoncie. Pozostaje w nim wszystko ( szafy pod zabudowę, meble w salonie i kuchni ,przedpokoju )
Klimatyzacja oraz rolety antywłamaniowe.

Miesięczne opłaty czynszowe ok 800 ( zimna i ciepła woda ,zaliczka na ogrzewanie. W roku nadpłata 1 czynszu przy normalnej temp. W mieszkaniu )
Możliwość pomocy kredytowej na zakup :)
Sprzedaż bez POŚREDNIKÓW !!!
Zapraszam do obejrzenia. Więcej zdjęć mieszkania wkrótce
(Dziękuję za ofertę biur )
ID: 1005914030

Skontaktuj się

Facebook connected icon

Ania

Na OLX od styczeń 2019

Ostatnio online dziś o 09:11

Odświeżono dzisiaj o 09:09

Mieszkanie 3 pokojowe Oława

619 000 zł

do negocjacji

Lokalizacja

Location

Oława

Dolnośląskie

Darmowa aplikacja na Twój telefon