Dla biznesuopens in a new tab
Mieszkanie 2-pokojowe na parterze z miejscem postojowym
Mieszkanie 2-pokojowe na parterze z miejscem postojowym
Mieszkanie 2-pokojowe na parterze z miejscem postojowym
Mieszkanie 2-pokojowe na parterze z miejscem postojowym
Mieszkanie 2-pokojowe na parterze z miejscem postojowym
Mieszkanie 2-pokojowe na parterze z miejscem postojowym
Mieszkanie 2-pokojowe na parterze z miejscem postojowym
Mieszkanie 2-pokojowe na parterze z miejscem postojowym
Mieszkanie 2-pokojowe na parterze z miejscem postojowym
Mieszkanie 2-pokojowe na parterze z miejscem postojowym
PromujOdśwież

Prywatne

Cena za m²: 20261.44 zł/m²

Poziom: Parter

Umeblowane: Tak

Rynek: Wtórny

Rodzaj zabudowy: Blok

Powierzchnia: 45,90 m²

Liczba pokoi: 2 pokoje

Opis

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45 m². Znajduje się na parterze trzypiętrowego bloku. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone w niezbędne sprzęty, Do dyspozycji masz również miejsce parkingowe.

Lokalizacja to jeden z atutów tej nieruchomości. W pobliżu znajdują się

  • przystanki autobusowe, co ułatwia komunikację
  • krupówki 2.1 km
  • Tatrzański Park 1.1 km
  • Aqua park 1.7 km
  • dworzec 2.3 km

Mieszkanie dostępne od 30 kwietnia 2026 roku. To świetna okazja, aby zamieszkać w komfortowym miejscu. Zadzwoń i umów się na prezentację!

ID: 1068900074

Skontaktuj się

Grzegorz Bogusz

Na OLX od maj 2014

Ostatnio online dziś o 10:18

Zobacz na Otodomopens in a new tab
Dodane 23 kwietnia 2026

Mieszkanie 2-pokojowe na parterze z miejscem postojowym

930 000 zł

Lokalizacja

Location

Zakopane

Małopolskie

Darmowa aplikacja na Twój telefon