Dla biznesuopens in a new tab
Mieszkanie 2- pokojowe
Mieszkanie 2- pokojowe
Mieszkanie 2- pokojowe
Mieszkanie 2- pokojowe
Mieszkanie 2- pokojowe
Mieszkanie 2- pokojowe
Mieszkanie 2- pokojowe
PromujOdśwież

Prywatne

Cena za m²: 4324.32 zł/m²

Poziom: 1

Umeblowane: Nie

Rynek: Wtórny

Rodzaj zabudowy: Blok

Powierzchnia: 37 m²

Liczba pokoi: 2 pokoje

Opis

Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie w bloku na pierwszym piętrze o powierzchni 37m2 . Bardzo dobra lokalizacja w centrum Żuromina, uk. Wyzwolenia 47 , w pobliżu urzędów i sklepów. Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników. Dostępne od 01/04/2026. Kontakt 50*****49
ID: 1063158856

Skontaktuj się

Ewelek

Na OLX od luty 2026

Ostatnio online w dniu 19 maja 2026

xxx xxx xxx

Odświeżono dnia 11 maja 2026

Mieszkanie 2- pokojowe

160 000 zł

do negocjacji

Lokalizacja

Location

Żuromin

Mazowieckie

Darmowa aplikacja na Twój telefon