Dla biznesuopens in a new tab
Mieszkanie 2-pokojowe 42m2 podkarczówka
Mieszkanie 2-pokojowe 42m2 podkarczówka
Mieszkanie 2-pokojowe 42m2 podkarczówka
Mieszkanie 2-pokojowe 42m2 podkarczówka
Mieszkanie 2-pokojowe 42m2 podkarczówka
Mieszkanie 2-pokojowe 42m2 podkarczówka
Mieszkanie 2-pokojowe 42m2 podkarczówka
Mieszkanie 2-pokojowe 42m2 podkarczówka
Mieszkanie 2-pokojowe 42m2 podkarczówka
PromujOdśwież

Prywatne

Cena za m²: 9404.76 zł/m²

Poziom: 1

Umeblowane: Nie

Rynek: Wtórny

Rodzaj zabudowy: Blok

Powierzchnia: 42 m²

Liczba pokoi: 2 pokoje

Opis

Na sprzedaż widne i ustawne mieszkanie o wielkości 42m² na osiedlu podkarczówka.

Mieszkanie w bloku na pierwszym piętrze (1/4) ,środkowe, ciepłe w orientacji południe - północny zachód.

Dużo zieleni za oknem.

Bardzo blisko szkoła i przedszkole

oraz najpotrzebniejsze punkty (przychodnia, sklepy, kościół, przystanki autobusowe, place zabaw).

W skład mieszkania wchodzi:

1. Pokój ok. 13m²

2. Pokój 8m²

3. Kuchnia ok. 9m²

4. Łazienka 3m²

5. Duży przedpokój

5. Piwnica 2m²

Więcej szczegółów pod nr tel.

53dwa 48pięć 14pięć

Lub

78osiem 08dwa 13trzy

Zapraszam do obejrzenia mieszkania

Cena do lekkiej negocjacji.

ID: 1067808660

Skontaktuj się

Przemysław Suliga

Na OLX od maj 2014

Jest teraz online!

Zobacz na Otodomopens in a new tab
Dodane 18 kwietnia 2026

Mieszkanie 2-pokojowe 42m2 podkarczówka

395 000 zł

Lokalizacja

Location

Kielce

Świętokrzyskie

Darmowa aplikacja na Twój telefon