Dla biznesuopens in a new tab
MIESZKANIE 2 pokoje blisko centrum
MIESZKANIE 2 pokoje blisko centrum
MIESZKANIE 2 pokoje blisko centrum
MIESZKANIE 2 pokoje blisko centrum
MIESZKANIE 2 pokoje blisko centrum
MIESZKANIE 2 pokoje blisko centrum
MIESZKANIE 2 pokoje blisko centrum
MIESZKANIE 2 pokoje blisko centrum
PromujOdśwież

Prywatne

Cena za m²: 8239.38 zł/m²

Poziom: Parter

Umeblowane: Tak

Rynek: Wtórny

Rodzaj zabudowy: Blok

Powierzchnia: 34,59 m²

Liczba pokoi: 2 pokoje

Opis

Sprzedam mieszkanie częściowo umeblowane o powierzchni użytkowej 34,59 m przynależy też piwnica Mieszkanie z składa się z kuchni, łazienki, przedpokój i dwa pokoje. Nieruchomośc jest na wysokim parterze i znajduje się w Złotoryi przy ul. Wojska Polskiego blisko szkoła,przestanek autobusowy,sieć sklepów i służba zdrowia. *5*0*2*6*6*2*2*3*1*
ID: 1073998323

Skontaktuj się

Lexxx

Na OLX od grudzień 2021

Ostatnio online dziś o 09:58

xxx xxx xxx

Dodane dzisiaj o 09:27

MIESZKANIE 2 pokoje blisko centrum

285 000 zł

do negocjacji

Lokalizacja

Location

Złotoryja

Dolnośląskie

Darmowa aplikacja na Twój telefon