Dla biznesuopens in a new tab
Mieszkanie 2 pokoje
Mieszkanie 2 pokoje
Mieszkanie 2 pokoje
Mieszkanie 2 pokoje
Mieszkanie 2 pokoje
Mieszkanie 2 pokoje
Mieszkanie 2 pokoje
Mieszkanie 2 pokoje
PromujOdśwież

Prywatne

Cena za m²: 86.96 zł/m²

Poziom: 2

Umeblowane: Tak

Rynek: Wtórny

Rodzaj zabudowy: Blok

Powierzchnia: 5 060 m²

Liczba pokoi: 2 pokoje

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50.60 m2 znajdujące się w Oleśnicy przy ul. Sejmowej.
* 2 pokoje
* osobna kuchnia
* łazienka z toaleta
* piwnica
* strych
ID: 1074120889

Skontaktuj się

User avatar
Facebook connected icon

Iwona

Na OLX od kwiecień 2015

Ostatnio online w dniu 17 maja 2026

xxx xxx xxx

Dodane 17 maja 2026

Mieszkanie 2 pokoje

440 000 zł

do negocjacji

Lokalizacja

Location

Oleśnica, Lucień

Dolnośląskie

Darmowa aplikacja na Twój telefon