Dla biznesuopens in a new tab
Mieszkanie 2 pokoje, 37 m2
Mieszkanie 2 pokoje, 37 m2
Mieszkanie 2 pokoje, 37 m2
Mieszkanie 2 pokoje, 37 m2
Mieszkanie 2 pokoje, 37 m2
Mieszkanie 2 pokoje, 37 m2
Mieszkanie 2 pokoje, 37 m2
Mieszkanie 2 pokoje, 37 m2
PromujOdśwież

Prywatne

Cena za m²: 13101.6 zł/m²

Poziom: 4

Umeblowane: Tak

Rynek: Wtórny

Rodzaj zabudowy: Blok

Powierzchnia: 37,40 m²

Liczba pokoi: 2 pokoje

Opis

Na sprzedaż: mieszkanie 2 pokojowe z oddzielną kuchnią, PU = 37,40 M2.
Lokalizacja: Piastów ul. Skorupki.
4 piętro bez windy.
Forma władania: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego.
Lokal po generalnym remoncie w 2023 roku, wyposażony,
Piwnica + balkon.
Pośrednikom dziękuję.
ID: 1072628201

Skontaktuj się

Grzesiek

Na OLX od maj 2013

Ostatnio online w dniu 12 maja 2026

xxx xxx xxx

Dodane 12 maja 2026

Mieszkanie 2 pokoje, 37 m2

490 000 zł

do negocjacji

Lokalizacja

Location

Piastów

Mazowieckie

Darmowa aplikacja na Twój telefon