Dla biznesuopens in a new tab
Mieszkanie 2 pokoje 1 pietro 10 min od Centrum!
Mieszkanie 2 pokoje 1 pietro 10 min od Centrum!
Mieszkanie 2 pokoje 1 pietro 10 min od Centrum!
Mieszkanie 2 pokoje 1 pietro 10 min od Centrum!
Mieszkanie 2 pokoje 1 pietro 10 min od Centrum!
Mieszkanie 2 pokoje 1 pietro 10 min od Centrum!
Mieszkanie 2 pokoje 1 pietro 10 min od Centrum!
Mieszkanie 2 pokoje 1 pietro 10 min od Centrum!
PromujOdśwież

Prywatne

Cena za m²: 3316.46 zł/m²

Poziom: 1

Umeblowane: Nie

Rynek: Wtórny

Rodzaj zabudowy: Kamienica

Powierzchnia: 39,50 m²

Liczba pokoi: 3 pokoje

Opis

Sprzedam mieszkanie położone na 1 piętrze

Wszędzie blisko
2 pokoje
Niski czynsz 398 zł
Do stawu 500m w linii prostej
Pełna własność
Zarządza Hgsm
Do generalnego remontu

W mieszkaniu są 2 osoby zameldowane ( które nie mieszkają i nie ma z nimi kontaktu od 20 lat) więc procedura administracyjna wymeldowania trwa i powinna być niedługo zakończona.

Zapraszam do zakupu
ID: 1070572813

Skontaktuj się

Facebook connected icon

właścicielka

Na OLX od luty 2013

Ostatnio online w dniu 15 maja 2026

xxx xxx xxx

Odświeżono dnia 22 maja 2026

Mieszkanie 2 pokoje 1 pietro 10 min od Centrum!

131 000 zł

do negocjacji

Lokalizacja

Location

Katowice, Szopienice-Burowiec

Śląskie

Darmowa aplikacja na Twój telefon