Dla biznesuopens in a new tab
Mieszkanie 128m2 + garaż 22m2, 6 pokoi
Mieszkanie 128m2 + garaż 22m2, 6 pokoi
Mieszkanie 128m2 + garaż 22m2, 6 pokoi
Mieszkanie 128m2 + garaż 22m2, 6 pokoi
Mieszkanie 128m2 + garaż 22m2, 6 pokoi
PromujOdśwież

Prywatne

Cena za m²: 4609.38 zł/m²

Poziom: 2

Umeblowane: Tak

Rynek: Wtórny

Rodzaj zabudowy: Kamienica

Powierzchnia: 128 m²

Liczba pokoi: 4 i więcej

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w Bolkowie o powierzchni 128 m2, zlokalizowane w spokojnej okolicy.

Do mieszkania przynależy garaż (22 m2), piwnica oraz dostęp do strychu.

Układ pomieszczeń:

• duży przedpokój,

• 6 pokoi,

• kuchnia w zabudowie z dodatkowym pomieszczeniem - spiżarką,

• łazienka oraz osobna toaleta

W każdym pokoju znajduje się piękny drewniany parkiet. W mieszkaniu znajduje się zabudowany kominek.

Cena: 590 000 zł

Proszę o kontakt do godziny 18:00 pod numerem telefonu 50*******95
ID: 1030725836

Skontaktuj się

Dorota

Na OLX od styczeń 2014

Ostatnio online w dniu 03 grudnia 2025

xxx xxx xxx

Dodane 06 maja 2026

Mieszkanie 128m2 + garaż 22m2, 6 pokoi

590 000 zł

Lokalizacja

Location

Bolków

Dolnośląskie

Darmowa aplikacja na Twój telefon