Mieczysław Filipkiewicz
Pejzaż zimowy
Olej, tektura
48 x 63 cm
sygnowany p.d.
Obraz aukcyjny: onebid.pl/pl/malarstwo-dawne-mieczyslaw-filipkiewicz-1891-1951-pejzaz/1498905
Pejzaż zimowy
Olej, tektura
48 x 63 cm
sygnowany p.d.
ID: 909668481
Skontaktuj się
Jacek
Na OLX od grudzień 2013
Ostatnio online dziś o 10:13
Wszystkie oceny są weryfikowane. Mogą je wystawiać tylko osoby, które kupiły przedmiot z Przesyłką OLX.
Dodane 04 czerwca 2024
Mieczysław Filipkiewicz - Pejzaż zimowy, obraz aukcyjny PL
2 500 zł
O ogłoszeniodawcy
Jacek
Na OLX od grudzień 2013
Ostatnio online dziś o 10:13