Firmowe
Cena za m²: 15853.63 zł/m²
Poziom: 5
Umeblowane: Tak
Rynek: Pierwotny
Rodzaj zabudowy: Blok
Powierzchnia: 41 m²
Liczba pokoi: 2 pokoje
Opis
Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 41 m², położonego na 5 piętrze bloku z windą przy ulicy Św. Rocha 5A w Białymstoku.
Mieszkanie składa się z przedpokoju, sypialni, przestronnego salonu z aneksem kuchennym, a także łazienki. Przemyślany układ pomieszczeń zapewnia komfort i funkcjonalność przyszłym właścicielom.
Atuty:
-Inwestycja PREMIUM
-Lokalizacja ! parę minut od Rynku Kościuszki
- 2 BALKONY
- Winda
- Wanna w łazience
- Pełne Zabudowy Stolarskie w mieszkaniu wszystkie na Wymiar
- Przedpokój z dużą szafą
- Mieszkanie Doświetlone
- Nieruchomość jest wolna od wad prawnych czy zadłużeń
- Pod adresem nieruchomości nikt nie jest zameldowany
W sprawie dodatkowych informacji i umówienia wizyty na nieruchomości:
!! Kontakt telefoniczny 7 dni w tygodniu w godzinach 8-23 !!
Istnieje możliwość zakupu na kredyt
***Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego**
MEGA PREMIUM BLOK! M2 Św. Rocha! 2 balkony|Komórka|Miejsce Postojowe
649 999 zł
Lokalizacja
Białystok, Centrum
Podlaskie