Magazyn Energii Dyness STACK100 51.2kWh LiFePO4
PromujOdśwież
Firmowe
Stan: Nowe
Opis
Najważniejsze cechy
• Pojemność magazynu energii 51.2 kWh
• Technologia ogniw LiFePO4 LFP
• Konstrukcja modułowa typu stack
• Jednostka zarządzająca baterią BMS
• Napięcie nominalne modułu 51.2 V
• Głębokość rozładowania do 95 procent
• Maksymalny prąd ładowania i rozładowania 1C
• Bardzo długa żywotność ponad 8000 cykli
• System zabezpieczeń oraz monitorowania pracy
• Szybka instalacja plug and play
• Możliwość rozbudowy systemu o kolejne moduły
Specyfikacja techniczna
• Model systemu STACK100
• Pojemność pojedynczego modułu 5.12 kWh
• Pojemność systemu 51.2 kWh
• Energia użytkowa około 48.64 kWh
• Pojemność modułu 100 Ah
• Napięcie nominalne 51.2 V
• Zakres napięcia pracy systemu 134.4 – 864 V
• Rekomendowany prąd ładowania / rozładowania 0.5C (50 A)
• Maksymalny prąd ładowania / rozładowania 1C (100 A)
• Maksymalna moc ładowania / rozładowania 5.12 kW na moduł
• Głębokość rozładowania DOD 95 procent
• Temperatura pracy ładowania 0°C do 55°C
• Temperatura pracy rozładowania -20°C do 55°C