Firmowe
Cena za m²: 15575.58 zł/m²
Poziom: 5
Umeblowane: Tak
Rynek: Pierwotny
Rodzaj zabudowy: Blok
Powierzchnia: 43 m²
Liczba pokoi: 3 pokoje
Opis
Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 43 m², położonego na 6 piętrze bloku z windą przy ulicy Ciepłej w Białymstoku.
Mieszkanie składa się z przedpokoju, dwóch sypialni, przestronnego salonu z aneksem kuchennym, a także łazienki. Przemyślany układ pomieszczeń zapewnia komfort i funkcjonalność przyszłym właścicielom.
Mieszkanie zostało zaprojektowane przez architekta wnętrz i wykończone w bardzo wysokim standardzie z dbałością o każdy szczegół.
Atuty:
-Bliskość centrum
-Komórka lokatorska w cenie
- Duży Balkon
- Winda
- Przedpokój z szafą na wymiar od stolarza!
- Do Mieszkania przynależy Miejsce Postojowe - nieobowiązkowe (dodatkowo płatne)
- Pełne Zabudowy Stolarskie w mieszkaniu wszystkie na Wymiar ( łazienka, garderoba, sypialnia, aneks, ścianka TV)
- Łazienka z dużym prysznicem z odpływem liniowym
- Mieszkanie doświetlone
- Nieruchomość jest wolna od wad prawnych czy zadłużeń
- Pod adresem nieruchomości nikt nie jest zameldowany
W sprawie dodatkowych informacji i umówienia wizyty na nieruchomości:
!! Kontakt telefoniczny 7 dni w tygodniu w godzinach 8-23 !!
Istnieje możliwość zakupu na kredyt
***Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego**
M3 w Standardzie Premium* Bez PCC* Centrum* Blok z 2025* Pełen Stolarz
669 750 zł
Lokalizacja
Białystok, Centrum
Podlaskie