Dla biznesuopens in a new tab
M3 Raków do generalnego remontu
M3 Raków do generalnego remontu
M3 Raków do generalnego remontu
M3 Raków do generalnego remontu
M3 Raków do generalnego remontu
M3 Raków do generalnego remontu
M3 Raków do generalnego remontu
M3 Raków do generalnego remontu
M3 Raków do generalnego remontu
M3 Raków do generalnego remontu
M3 Raków do generalnego remontu
PromujOdśwież

Firmowe

Cena za m²: 4877.55 zł/m²

Poziom: 2

Umeblowane: Nie

Rynek: Wtórny

Rodzaj zabudowy: Blok

Powierzchnia: 49 m²

Liczba pokoi: 2 pokoje

Opis

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z potencjałem – 49 m² | II piętro | Piwnica | Świetna lokalizacja

Cena: 239 000 zł

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 49 m², położonego na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku z cegły z lat 50.

Rozkład i układ pomieszczeń:
  • Salon 
  • Sypialnia 
  • Oddzielna, widna kuchnia w kwadracie
  • Łazienka z WC
  • Przestronny przedpokój
  • Dodatkowo: piwnica
Mieszkanie jest w stanie do generalnego remontu – daje to przyszłemu właścicielowi pełną swobodę aranżacji i stworzenia wnętrza idealnie dopasowanego do własnych potrzeb.

Media i udogodnienia:
  • Ogrzewanie miejskie
  • Gaz
  • Dostęp do światłowodu, kablówki
  • Domofon/wideofon
  • Parking pod blokiem
Lokalizacja:

Świetna lokalizacja z pełną infrastrukturą w zasięgu kilku minut pieszo! W promieniu do 300 metrów znajdują się:
  • przystanki tramwajowe i autobusowe
  • szkoła, przedszkole
  • plac zabaw, kościół
  • poczta, apteka, liczne sklepy
  • C.H. „Jagiellończycy”, sklepy takie jak Action, Sinsay, JYSK, Pepco, bank ING, bistro „Palce lizać”, sklep zoologiczny i wiele usług
To idealna propozycja zarówno dla osób szukających pierwszego mieszkania, jak i dla inwestorów – np. pod wynajem.

Niski czynsz – tylko 500 zł.

Cena: 255 000 zł – możliwość negocjacji!

Zapraszam do kontaktu i umówienia się na prezentację.

To mieszkanie ma duży potencjał – przekonaj się sam!
 Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Eliza Pabis (licencja nr: 21721)
ID: 1054136579

Skontaktuj się

Monika Janusiak

Na OLX od maj 2014

Ostatnio online dziś o 01:31

Zobacz na Otodomopens in a new tab